Доставка товарів з Польських інтернет магазинів! Allegro.pl, OLX.pl та інш.

Загальна вартість замовлення включає:

  • Вартість товара
  • Вартість доставка на наш склад в Польщі
  • Вартість перевезення в Україну (15-20% від вартості товара)
  • Вартість доставки товара Новою поштою або Інтайм по Україні (можлива пряма доставка по Івно-Франківській області)


Зробити замовлення можна відіславши листа на нашу електронну адресу transpolservice@yandex.ua
В листі потрібно вказати контактні данні замовника та номер телефона. А також надати посилання на товар який потрібно замовити.


Ви можете отримати ваше замовлення курьєрськими службами Нова пошта або інтайм, на ваш вибір (по всій Україні)
На території Львівської та Івано-Франківської областей діє пряма курьєрська доставка замовлень.


  • - Всі замовлення реалізуються з 100% передплатою.
  • - Термін доставки замовлень 5-7 робочих днів з моменту оплати.
  • - Ми несем фінансову відповідальність за замовлення з моменту його отримання на наш склад в Польщі і до відправки його кур'єрською службою.
  • - Компанія не несе відповідальності за нечесних продавців на Allegro.pl, але у разі виникнення непорозумінь з продавцем компанія Best Express допомагає у їх виясненні всіма можливими способами (В 99.9% в сторону клієнта, цьому сприяє програма охорони покупців Алегро(в разі не отримання товару алегро повертає 100% вартості товару, до 10 000 тис. злотих).
  • - Компанія залишає за собою право на відмову у доставці товару.


Вартість доставки передач та посилок від фізичних осіб з Польщі в Україну становить 6 злотих за кг. ваги такого пакунку.

Наша адреса: м.Надвірна, вул.Грушевського 6,
(навпроти Польського костелу, вхід в "Приват Банк")

поиск по сайту

"Авто на іноземних номерах."
Дедалі більше авто з іноземною реєстрацією бачимо на українських дорогах. хто ж за кермом? Іноземці?

Пересічному громадянину спадає на думку, що він бачить авто з іноземними туристима. Та чи справді Україна така популярна серед туристичних напрямків?

Насправді такими автомобілями їздять українці. І причина тому вартість розмитнення. Приміром авто 2000-их років яке в польщі коштує 1500-2000$, в Україні буде коштувати 7000-9000$. Причому стан автомобілів в нас значно гірший. І така ціна зумовлена не прагненням перекупщиків багато заробити, а все тими не помірно високими митами, якими нас обкладає держава.

За новими законами, авто старше 8-ми років, розмитнювати взагалі не рентабельно! То що ж робити? Всі ми хочемо їздити на хороших автомобілях за адекватну ціну.

Ми консультуємо з питань ввезення автомобілів з європи і їхньої експлуатації в Україні без зміни реєстраційних документів. Адже конституція України, як і всіх цивілізованих держав, дає нам право на прагнення їздити на адекватних авто за помірну ціну. І багато наших співвідчизників вже користуються цим правом.